Zubná ambulancia Bratislava - Dental Smile
Úsmev to povie za Vás
Moderná technika, komfort a príjemné prostredie
Individuálny prístup k pacientovi

BIELENIE ZUBOV

Bielenie zubov je bezpečná a osvedčená metóda zosvetlenia odtieňu vlastných zdravých zubov. Neželané sfarbenie zubov môže vznikať ako následok fajčenia, pitia kávy alebo čaju a iných farbív obsiahnutých v potravinách a nápojoch. Používame dve formy, ambulantné a domáce bielenie.

Zubná hygiena

Pri ambulantnom bielení je výsledný efekt dosiahnutý v jednom sedení. Pred bielením je vhodné absolvovať zubnú hygienu. Na zuby sa potom nanesie vrstva bieliaceho gélu, ktorý je aktivovaný špeciálnou bieliacou lampu. Celý proces bielenia trvá cca 1 hod. a je bezbolestný. Po bielení môžu byť zuby citlivé, preto sa odporúča ich následná fluoridácia. Ambulantným bielením je možné dosiahnuť zosvetlenie o niekoľko odtieňov.

Biele zuby

Pri domácom bielení je pacientovi na základe odtlačku zhotovený v zubnej technike plastový nosič. Do nosiča si pacient sám nanáša bieliaci gél a nosí ho väčšinou v noci cca 7-10 dní. Gél je v rôznych koncentráciách, od čoho závisí aj výsledný efekt zosvetlenia odtieňu, konečný odtien závisí od počiatočného odtieňa.

Ošetrenia

Dentálna hygiena
Bielenie zubov
Záchovná stomatológia
  Zubná technika
Zubné korunky
Zubné Mostíky
  Endodoncia
Zubné fazety
Zubné Implantáty

facebook

Stránku vytvoril IT Fresh.sk | sitemap | linky
Dental Smile, Bajkalská 9, 831 04 Bratislava | Zubná ambulancia, Dentálna Hygiena, Bielenie zubov