Zubná ambulancia Bratislava - Dental Smile
Úsmev to povie za Vás
Moderná technika, komfort a príjemné prostredie
Individuálny prístup k pacientovi

Zubné Implantáty

Zubné implantáty dnes predstavujú čím ďalej tým väčší význam pri stratách jedného, viacerých alebo všetkých zubov. Pri strate zubov dochádza k estetickému a predovšetkým funkčnému obmedzeniu ako je hryzenie. Implantáty sú v podstate titánové šróby, ktoré sa zašróbujú do kosti čeľuste alebo sánky. Tým sa vytvorí pevné spojenie medzi implantátom a kosťou, ktoré je možné zaťažiť. Sú výborne prijímané ľudským organizmom a nevyvolávajú alergie. V nasej praxi používame švajčiarsky implantologický systém STRAUMANN, ktorého úspešnosť prijatia je 98-99%. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave SLActive, ako jedinej svojho druhu na trhu, sa doba vhojenia implantátu skracuje z bežných 4 mesiacov na 2 mesia1 mesiac.

Implantáty zubov

Ošetrenie prebieha v lokálnej anestézii, porovnateľné s bežnou extrakciou zuba. Pacient nepociťuje bolesť len určité mäkké tlačenie a dotyky. Po zavedení implantátu do kosti, je potrebná doba na hojenie, ktorá trvá v rozmedzí 2-4 mesiacov v závislosti od použitého druhu implantátu. Následne sú vyhotovené odtlačky a definitívna protetická náhrada. Ošetrenie pomocou implantátov nie je obmedzené vekom. Samotný výkon pacienti znášajú veľmi dobre.

Zubný implantát

Hlavnou výhodou implantátov je, že nie je potrebné obrusovať susedné často zdravé zuby. Implantát je jediná zubná náhrada, ktorá nahrádza nie len korunkovú časť, ale aj koreň. Snímateľné náhrady nesené implantátmi lepšie držia a sú stabilné. Implantáty majú jedinečný estetický a funkčný prínos.

Ošetrenia

Dentálna hygiena
Bielenie zubov
Záchovná stomatológia
  Zubná technika
Zubné korunky
Zubné Mostíky
  Endodoncia
Zubné fazety
Zubné Implantáty

facebook

Stránku vytvoril IT Fresh.sk | sitemap | linky
Dental Smile, Bajkalská 9, 831 04 Bratislava | Zubná ambulancia, Dentálna Hygiena, Bielenie zubov